+7 (212) 674-25-10
© 2024 Msm Grup. Tüm Hakları Saklıdır.
Development by Black Blu Yazılım

Değer odaklı, yeni nesil grup şirketi.

about-image

Biz Kimiz?

Kapalıçarşı'dan Dünya Şirketleri'ne Uzanan Ortakların Hikayesi


Birbirinden habersiz 1990'lı yıllardan beri öğrenciliğini yaptıkları Kapalıçarşı'da kendi şirketlerini kurarak ticaret hayatlarında birbirleri ile uzun zaman iş yaptılar. Selim SÖZER, Murat PAŞAHAN, Murat POLAT ve Yasin ÇAĞLAR...

İlk ortak şirketlerini 2012 yılında kuran ekip, zamanla büyüyerek farklı sektörlere atıldılar. Şu an 5 farklı sektörde rol alan yüzlerce çalışanın yanında aynı çekirdek ekip MSM Grubun yönetim kurulunda, birlikte çalışmaya devam etmektedir. 

Şirketler içerisinde lokomotif konumunda olan "MSM İnşaat" Sakarya, Bilecik, Çanakkale ve İstanbul'da birbirinden eşsiz ve özgün projeler ile faaliyetlerine devam etmektedir. MSM Grup Yönetim Kurulu Üyesi Yasin ÇAĞLAR şirketi şu kelimelerle ifade etmektedir: "Değişen ve gelişen teknolojileri hizmet süreçlerine dahil ederek değerli müşterilerimize yüksek kalitede projeler sunuyoruz. Kurduğumuz her ilişkinin temelinde şeffaflık, sorumluluk, adalet ve dürüstlük ilkesi yatmaktadır."

İnsana ve bilgiye dayalı yürüttükleri yeni nesil grup şirketleri gün geçtikçe daha da büyüyerek uluslararası pazarda birçok iş birliklerine ortam hazırlamaktadır.
Güneşin ve aydınlanmanın sembolü, Hindiba. Yapraklarından köklerine, çiçeğinden sapına her zerresiyle, adeta şifa vermek için yaratılmış bitkilerden… Dünyanın her yerine yayılmış durumda, sayıca çoklar ve her şarta uyum sağlayacak kadar güçlüler…

Değerlerimiz

İnsan Odaklı

Tüm işlerimizde en önemli yatırımın insana yapılan yatırım olduğu bilinci ile çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Bilginin Peşinde

Değişen ve gelişen teknolojileri üretim ve hizmet süreçlerine dahil ederek inovasyonun peşinden koşuyoruz.

Dürüstlük

Kurduğumuz her ilişkinin temelinde şeffaflık, sorumluluk, adalet ve dürüstlük ilkesi yatmaktadır.